Výstava Doba kamenná

Dňa 9. marca 2020 navštívia deti z triedy predškolákov (lienky) interaktívnu a vzdelávaciu výstavu pod názvom Doba kamenná. Na deti čaká dobrodružstvo z čias dávno minulých. Za takmer hodinu dlhú exkurziu sa stihnú za pomoci sprievodcu dozvedieť zaujímavé fakty o dobe kamennej. Spoločne navštívia jaskyňu plnú jaskynných malieb, stretnú našich predkov, zažijú lov mamuta, vynález ohňa, primitívnych nástrojov a mnoho ďalších zážitkov. Výstava sa koná v Bratislave,  kde budeme cestovať objednaným autobusom. Podrobnejšie informácie o plánovanej akcii sú uvedené v informovanom súhlase zákonných zástupcov, ktorý Vám poskytnú p. učiteľky 3. triedy.

Uvítanie detí do života

Deti z 2. triedy (žabky) usilovne s pani učiteľkami pripravujú program pri príležitosti Uvítania detí do života. Spoločne sa učia básne, tanček, ale aj divadielko o kozliatkach. S programom vystúpia dňa 18. marca 2020 v Obecnom úrade, v poobedných hodinách (čas bude upresnený, ako aj ostatné informácie – oblečenie detí).

Otvorená hodina v ZŠ pre predškolákov

Blíži sa zápis našich predškolákov do Základnej školy, ale ešte pred tým navštívia „veľkú“ školu. Pozvaní sú  dňa 26. marca o 9,00 h. do 1. A triedy, kde sa stretnú so svojimi kamarátmi. Dozvedia sa ako sa kamarátom darí, čo všetko sa už naučili. Tiež sa dozvedia, čo ich čoskoro čaká. Už sa veľmi tešia.